czwartek, 30 sierpnia 2012

RT Tax - NAJPROSTSZY SPOSÓB odzyskania swoich podatków

Pracując w Niemczech, na pewno zauważyłeś, że część z Twojego zarobku  odciągana jest na podatek dochodowy. Dobra wiadomość jest taka, że część lub całość z tych pieniędzy może być Tobie zwrócona!

Aby odzyskać podatek, odwiedź jedno z naszych przedstawicielstw lub złóż wniosek przez Internet.
Skorzystaj z naszego Darmowego Kalkulatora Online i dowiedz się  jaką kwotę podatku zapłaconego w Niemczech możesz odzyskać.

Brak zaliczek lub ukrytych opłat! Oznacza to, że ubieganie się zwrot podatku nic nie kosztuje, a opłata za usługę jest pobierana tylko, gdy zwrot zostaje pozyskany.
Nasi specjaliści z zakresu przygotowywania podatków posiadający odpowiednie doświadczenie pozyskają dla Ciebie najwyższy możliwy zwrot podatku w jak najkrótszym czasie.


Dlaczego powinieneś skorzystać z usług RT Tax w zakresie zwrotu podatku?

DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIE. Założona w 2000 roku firma z sukcesem obsłużyła już ponad 150.000 Klientów w wielu krajach.

DOSKONAŁY SERWIS OBSŁUGI KLIENTA. Możesz kontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub online poprzez komunikatory (Chat lub Skype). Nasz zespół jest zawsze gotowy przeprowadzić profesjonalne konsultacje dotyczące zwrotu podatku.

GLOBALNY ZASIĘG. RT Tax to jedna z największych firm na świecie specjalizująca się w zwrocie podatku dochodowego dla osób, które pracowały w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Holandii, Niemczech, Australii, Nowej Zelandii lub Kanadzie. RT Tax posiada około 400 przedstawicielstw w 39 krajach na całym świecie.

ŁATWA REJESTRACJA ORAZ PROCEDURA ZWROTU. RT Tax stworzył internetową bazę, umożliwiającą przeprowadzenie procedury zwrotu on line. Pozwala ona Klientom zarejestrować się, śledzić przebieg procesu oraz komunikować się ze specjalistami RT Tax przez internet.

PROFESJONALNY SERWIS – RT Tax oferuje wysoką jakość usług i doskonały serwis obsługi Klienta.  Stały kontakt z zagranicznymi urzędami i konsultantami podatkowymi gwarantuje skuteczny i szybki przebieg procesu zwrotu podatku.  Ze specjalistami RT Tax można kontaktować się telefonicznie, mailowo oraz rozmawiać  on line (Skype). Doświadczony zespół RT Tax gotowy jest udzielić profesjonalnych konsultacji, a nawet zdobyć brakujące dokumenty.

NISKIE PROWIZJE.  Żadnych opłat z góry, żadnych ukrytych kosztów. Klienci RT Tax otrzymują najwyższy możliwy zwrot podatku w jak najkrótszym czasie, za prawdopodobnie najniższe

Tel. +48 58 621 13 60
Mob.: +48 512 585 221

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz